Leśnickie Centrum Stomatologiczne (NZOZ) - powstało w maju 2008 r. w zachodniej części Wrocławia - OSIEDLE LEŚNICA.

 

W Leśnickim Centrum Stomatologicznym zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci. Stosujemy najnowsze technologie. Używamy wysokiej klasy materiałów i sprzętu stomatologicznego. Używamy tylko sprawdzonych środków wyprodukowanych przez firmy pozostające w światowej czołówce producentów co gwarantuje trwałość oraz estetykę naszych prac.

 

   

 

Od samego początku głównym celem Centrum jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług oraz profesjonalna i troskliwa opieka lekarska. W gabinecie panuje miła, przyjazna atmosfera, pacjentowi poświęca się dużo czasu, nie ma presji i pośpiechu, co zdarza się w dużych firmach stomatologicznych. Każdy z Państwa jest obsłużony profesjonalnie i według indywidualnych potrzeb. Personel łączy doświadczenie zawodowe z postępem i nowoczesnością. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach.


 

 

Leśnickie Centrum Stomatologiczne to nowocześnie i komfortowo wyposażona placówka przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia w Centrum są klimatyzowane, do dyspozycji pacjentów jest duża, wygodna poczekalnia. Czekając na wizytę można skorzystać z chłodnych, zimnych i gorących napoi.
W Leśnickim Centrum Stomatologicznym gwarantujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług stomatologicznych. Udzielamy pełnej gwarancji na usługi świadczone przez naszą placówkę.
Miło nam słyszeć, że jesteśmy godni polecenia. Dzięki wysokiej jakości usług bardzo szybko powiększa się grono naszych zadowolonych pacjentów.

Sprawdź opinie na portalu znanylekarz.pl:

Jarosław Żochowski - ZnanyLekarz.pl