...

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00

Lokalizacja i Adres

ul. Dolnobrzeska 46c/2/LU, 54-072 Wrocław

Nasza Infolinia & Rejestracja

Tel: 71 361 90 36 / SMS: 570 444 477

Centrum Stomatologiczne

Historia

Leśnickie Centrum Stomatologiczne to nowoczesna klinika stomatologiczna założona w 2008 roku w Leśnicy przez Jarosława Żochowskiego, doświadczonego dentystę. Klinika powstała z pasji do pracy z pacjentami oraz z chęci zapewnienia im najwyższej jakości usług stomatologicznych w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Od samego początku swojego istnienia Leśnickie Centrum Stomatologiczne skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach i najnowszych technologiach, aby zapewnić swoim pacjentom najlepsze i najskuteczniejsze metody leczenia. W ciągu kilkunastu lat istnienia klinika stała się jednym z najbardziej zaufanych i cenionych ośrodków stomatologicznych we Wrocławiu.

 

Nowoczesny fotel dentystyczny w jasnym gabinecie Leśnickiego Centrum Stomatologicznego, wyposażony w zaawansowane urządzenia stomatologiczne.
Statystyki

Co mówią o nas liczby?

Liczba zrealizowanych wizyt
0 K+
Ilu pacjentów nam zaufało?
0 +
Ile implantów wszczepiliśmy?
0 +
Ilu lekarzy zatrudniamy?
0 +

Poznaj Naszych Lekarzy

Dzięki doświadczonym specjalistom i przyjaznej atmosferze, pacjenci czują się komfortowo i pewnie, a ich zdrowie i satysfakcja z usług są najważniejsze dla całego zespołu Leśnickiego Centrum Stomatologicznego.

Jarosław Żochowski

Pacjentów traktuję jak partnerów, a nie jak osoby, których jedynym zadaniem jest skorzystanie z mojej usługi.

Kamila Winnik

W pracy zajmuję się ortodoncją dorosłych, dzieci i młodzieży.

Karolina Czerwiec - Tubek

W mojej pracy stawiam na nowe technologie i wysoką jakość materiałów. Zadowolenie pacjentów jest moją codzienną motywacją do pracy.

Katarzyna Judycka - Oko

Interesuje mnie stomatologia estetyczna, w mojej pracy dbam o dokładność, staram się zawsze zapewnić sympatyczną atmosferę w gabinecie.