...

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00

Lokalizacja i Adres

ul. Dolnobrzeska 46c/2/LU, 54-072 Wrocław

Nasza Infolinia & Rejestracja

Tel: 71 361 90 36 / SMS: 570 444 477

Umów się na wizytę

Rejestracja Ogólna

Przyjmujemy telefony od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00

Ortodoncja

Ortodonta pracuje w środę oraz piątek od 15:00 do 20:00

Implantologia

Implanty wszczepiamy w wybrane soboty

Najczęściej zadawane pytania

Przepraszamy za niedogodności, z którymi się Państwo spotkali. Nasza recepcja jest czasami bardzo zajęta, a to może prowadzić do trudności w dodzwonieniu się do nas. Prosimy o ponowne próby kontaktu później lub o przesłanie SMS-a na numer 570-444-477 z prośbą o kontakt. Odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Jako placówka prywatna nie mamy kontraktu z NFZ i nie świadczymy usług finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym implantologię, ortodoncję, protetykę, endodoncję, stomatologię zachowawczą, stomatologię estetyczną, chirurgię, profilaktykę oraz wybielanie zębów. Wszystkie nasze usługi znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który znajduje się na stronie tutaj. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem, który z przyjemnością odpowie na Państwa pytania.

Szanowny Pacjencie/Pacjentko,

Dziękujemy za informację. Prosimy o wysłanie SMS-a pod numer 570-444-477 w celu odwołania wizyty. Bardzo prosimy o jak najszybszy kontakt, tak aby umożliwić nam przydzielenie terminu innemu Pacjentowi.

Pragniemy poinformować, że zazwyczaj w dni wolne nasz gabinet jest nieczynny. Więcej informacji na temat dni wolnych od pracy i godzin otwarcia można znaleźć tutaj.

Prosimy o wysłanie SMS-a na numer 570-444-477 z podaniem swojego numeru telefonu oraz danych osobowych. Wybrany lekarz skontaktuje się z Państwem podczas godzin pracy.

Bardzo chętnie pomożemy Ci w udzieleniu wszelkich informacji odnośnie Twojego leczenia stomatologicznego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytania i omówić szczegóły. W razie potrzeby, wydamy także odpis Twojej karty pacjenta, który będzie gotowy w ciągu kilku dni roboczych.

Uzyskaj szybkA pomoc

Skontaktuj się z nami.

Badanie stanu zdrowia

Pomagamy pacjentom zidentyfikować przyczyny ich bólu zęba oraz uzyskać wskazówki dotyczące postępowania w zależności od rodzaju bólu.

Pierwsza wizyta

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w naszym centrum?

Dni wolne od pracy

Sprawdź w jakich dniach jesteśmy niedostępni.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz uzyskać informacji o regułach przetwarzania Twoich danych zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.