...

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00

Lokalizacja i Adres

ul. Dolnobrzeska 46c/2/LU, 54-072 Wrocław

Nasza Infolinia & Rejestracja

Tel: 71 361 90 36 / SMS: 570 444 477

Wybielanie zębów nakładkami - dentysta dobierający odcień nakładki wybielającej do naturalnej barwy zębów pacjenta

Wybielanie zębów – odkryj piękno swojego naturalnego uśmiechu!

Wybielanie

Wybielanie to niezwykle ciekawy zabieg, który umożliwia wydobycie prawdziwego piękna z naturalnego uśmiechu. Często nawet na pięknych zębach osadzają się barwniki z pokarmów, kawy, herbaty, wina czy papierosów. W trakcie wybielania składniki żelu wybielającego wnikają w głąb zębów, gdzie uwalniają atomy tlenu powodujące utlenienie- wybielenie przebarwień.

Wybielanie nakładkowe

Metoda bardzo skuteczna zarezerwowana dla najbardziej wymagających przypadków. W gabinecie lekarz przeprowadza badanie stanu zębów i dziąseł. W razie potrzeby zakładane są szczelne opatrunki. Następnie profesjonalnie usunięte zostają kamień i osad. Podczas tej samej wizyty pobierane są wyciski w celu przygotowania indywidualnych nakładek na zęby. Pacjent w domu nakłada do nich żel wybielający, umieszcza je na zębach i pozostawia tam na noc. Kuracja trwa od 7 do 10 nocy. Co drugi dzień konieczna jest kontrola w gabinecie. Po ustabilizowaniu koloru (ok. 2 tygodnie) lekarz zakłada estetyczne wypełnienia, korony, licówki w nowym kolorze.

Wybielanie zębów z martwą miazgą

Istotą tego rodzaju wybielania jest zakładanie do wnętrza zęba, po leczeniu kanałowym, silnie wybielającego leku. Zabieg powtarzany jest co 3 do 5 dni, do uzyskania pożądanego efektu.

Uzyskaj szybkA pomoc

Skontaktuj się z nami.

Badanie stanu zdrowia

Pomagamy pacjentom zidentyfikować przyczyny ich bólu zęba oraz uzyskać wskazówki dotyczące postępowania w zależności od rodzaju bólu.

Pierwsza wizyta

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w naszym centrum?

Dni wolne od pracy

Sprawdź w jakich dniach jesteśmy niedostępni.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz uzyskać informacji o regułach przetwarzania Twoich danych zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.